Prona

1500€/ m2

SHITET APARTAMENT 2+1+2, TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK!

Kopshti Zoologjik Tirana, Albania

Referenca: OZON3912

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe apartamenti: 92 m2,
Siperfaqe verande: 55.4 m2,
Siperfaqe totale: 160.93 m2.
Ndodhet ne katin e pare banim, pallat me ashensor.
Orientimi: Veri.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Korridor shperndares,
2 Tualete,
1 Verande te madhe.

Cilesime te tjera:
E pershatshme per banim apo investim.
Pallati eshte ne faze suvatimi.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, per shkak te fasiliteteve qe ju ofron si dhe afersine me Liqenin Artificial te Tiranes.

Cmimi per shitje: 1500 Euro/M2
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • CountrySide
  • Bus Station
  • View to Road