Prona

0 €

SHITEN TIPOLOGJI VILASH TEK SWAN LAKE RESIDENCE, FARKE!

Liqeni i Farkes Tirana, Albania

Referenca: OZON3914

SWAN LAKE RESIDENCE ndodhet buze liqenit te Farkes, perballe Lindjes, duke siguruar keshtu ndricim natyral .
...nje enderr e re familjare brenda Liqenit te Farkes!
Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt ne pjesen perendimore te liqenit perballe malit te Dajtit dhe ofron pamje fantastike ne çdo moment te dites. Rezidenca eshte vendi ideal per te jetuar ne harmoni me natyren, pa hequr dore nga te mirat e kryeqytetit. Komoditeti, privatesia, qetesia dhe aktivitetet ne natyre jane fjalet kyçe qe do te mirepresin nje stil jetese elitar.

-INFORMACION MBI VILAT ELITARE:
Do te zhvillohen ne linjen e pare nga Liqeni i Farkes.

•Vila Elitare 1 : Organizohet ne katin perdhe , katin e pare dhe katin e dyte.
Siperfaqe totale ndertimi:293.8 M2
Siperfaqe e perbashket: 11.75 M2
Siperfaqe verande: 180.5 M2
Siperfaqe pishine: 49.5M2
Ambient teknik: 27 M2
*Cmimi : 784,291€*

•Vila Elitare 2 : Organizohet ne katin perdhe , katin e pare dhe katin e dyte.
Siperfaqe ndertimi: 478.1 M2
Siperfaqe e perbashket:19.12M2
Siperfaqe verande: 72.52 M2
Siperfaqe pishine: 38.6 M2
Siperfaqe parkimi private: 25 M2
Siperfaqe ambient teknik: 65 M2
Siperfaqe parcele: 368.4M2
*Cmimi : 1,220,856 €*

-INFORMACION MBI VILAT INDIVIDUALE:
Ne menyre tipike, vila individuale me 3 ose 4 dhoma gjumi varion nga 131 m2 deri ne 198 m2, dhe përfshin sallon me plan te hapur ose kuzhine te ndare, tre ose kater dhoma gjumi dhe deri ne kater tulete, nje ose dy prej te cilave mund te jene suita.

•Vila Individuale: Organizohet ne katin perdhe dhe katin e pare.
Siperfaqe ndertimi: 198 m2
Siperfaqe e perbashket: 7.92 m2
Siperfaqe verande: 44.2 m2
Siperfaqe pishine: 28 m2
Siperfaqe parkimi privat: 65.13 m2
Ambient teknik: 69 M2
Siperfaqe parcele: 273.7 m2
*Cmimi : 647,777 €*

Per me shume informacione apo nje vizite ne Rezidence, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • CountrySide
  • View to Lake
  • View to Mountain
  • Garden