Prona

800 € /Muaj

JEPET APARTAMENT 1+1+2 BALLKONE, TEK STADIUMI DINAMO!

Stadiumi Dinamo Tirana, Albania

Referenca: OZON3915

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe e apartamentit: 70 m2,
Kati i 7-te banim.

Organizimi:
•Sallon+Kuzhine
•1 Dhome Gjumi
•1 Tualet.
•2 ballkone.

Cilesime te tjera:
-Pallati i ri, me ashensor.
-Apartamenti jepet i mobiluar, me arredim shume bashkekohor.
-Hapesire mjaft e bollshme.
-Termoizolim + izolim akustik.
-Apartamenti ju ofron pamje nga rruga kryesore, zone mjaft e qete dhe me akses ne cdo rruge te Tiranes.

*Cmimi: 800€/muaj (neto)
Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road