Prona

1800€/ m2

SHITEN VILA DHE APARTAMENTE TEK REZIDENCA OLIVE PARK!

SAUK Tirana, Albania

Referenca: OZON3992

Zona ku po të ndërtohet Kompleksi “Olive Park” mbeshtetet mbi nje truall me siperfaqe prej 29.455 m².
Administrim dhe mirembajtje nga persona me pervoje, bazuar ne nje rregullore te detajuar, duke thjeshtesuar bashkejetesen ne Kompleks.
Ambiente te perbashketa te gjelberta me nje pamje te lire dhe te gjere, per te shijuar standartin e jeteses ne qetesine e natyres.
Aksesi ne kompleks ofrohet ne dy menyra nga hyrja lindore dhe ajo perendimore.
Një vëmëndje e vecantë i është dedikuar hapësirave të përbashkëta, ku zonat midis ndërtimeve janë të ndara në mënyre të tillë që lejojnë rrugët e kalimit, lulishte e bimësi të shpërndara natyrshëm dhe hapësirat e përbashkëta sportive dhe rekreative. Në pjesën lindore të kompleksit vendosën hapësirat e përbashkëta sportive dhe rekreative.

Siperfaqe ndertimi: 402.9 m2,
Siperfaqe parcele: 377 m2,
Siperfaqe parkimi: 33 m2.

Organizimi: Vila disponon sallon, dhome ngrenie, dhoma gjumi, tualete, lavanteri, dhome teknike, ballkone me hapesire te bollshme, oborr, pishine, vendparkim etj.

Cilesime te tjera:
Vilat jane ne proces ndertimi, Afati i perfundimit eshte ne Korrik - Gusht 2024.

Cmimi duke filluar nga 782.000 Euro

Mes gjelbërimit e ajërit të pastër dhe larg zhurmës e qytetit, ‘Olive Park’ ështe vila ideale për ju.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Road