Prona

6,000 € /Muaj

JEPET GODINE MULTIFUNKSIONALE ME QIRA TEK KODRA E DIELLIT !

Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania Tirana, Albania

Referenca: OZON4022

Godina ka siperfaqe ndertimi 600 m2.
Organizimi:
Kati 0: ambient biznesi dhe banim
Kati 1: salon, kuzhine, parabanjo dhe banjo
Kati 2: 3 dhoma gjumi, 2 tualete
Kati 3: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.
Kati 4: tarace

Godina eshte e pershtatshme per banim dhe biznes si prsh: Kopshte, cerdhe, zyra, azil, klinika etj,.
Kodra e Diellit eshte zone e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri-lindje te saj nga Unaza e Madhe, 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit.

Mundesi parkimi per 12 makina.
Cmimi 6000€ neto.

Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion
Karakteristikat
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station