Prona

1,300 € /Muaj

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE, TEK RRETHRROTULLIMI I SAUKUT!

Rruga Herman Gmeiner Tirana, Albania

Referenca: OZON4038

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 180 m2
Vila disponon 2 kate banimi+Papafingo.

Organizimi:
Kati i pare organizohet nga sallon ndenje dhe kuzhine.
Kati i dyte organizohet nga 2 dhoma gjumi 1 tualet.
Kati i trete organizohet nga 2 dhoma 1 tualet +lavanderi.

Cilesime te tjera:
Vila jepet e mobiluar ne menyre bashkekohore.
Disponon 2 poste parkimi te perfshira ne cmim.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes per banim.

Cmimi :1300 € /muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road