Prona

1400€/ m2

SHITEN TIPOLOGJI APARTAMENTESH 1+1, 2+1 DHE 3+1, NE NJE KOMPLEKS TE RI, RRUGA TEODOR KEKO!

Teodor Keko Tirana, Albania

Referenca: OZON4062

Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme banimi duke ju dhene fleksibilitet zgjedhjeje, me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 77.7 m2.
Pozicionimi i pronave kane orientim Lindje, Jug, Perendim.

OBJEKT BANIMI DHE SHËRBIMI, 5 DHE 9 KATE MBI TOKË DHE
2 KATE PARKIM NËNTOKË, NË RRUGËN "TEODOR KEKO",
TIRANË

Kompleksi i ri, i perfunduar.
Cilesi e larte punimesh me cmim mjaft te leverdisshem.

Cmimi: 1400 euro/m2 (i diskutueshem)*.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • CountrySide
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road