Prona

1600€/ m2

TEK REZIDENCA TULIPAN , SHITET SUPER APARTAMENT 3+1!

Mjull, Bathore Tirana, Albania

Referenca: OZON4068

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 146.56 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 20.38 m2
Sipërfaqe oborri: 127.5m2
Kati 0

Organizimi:
•Sallon+Kuzhinë
•3 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
-Apartamenti është në proçes ndërtimi.
-Ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar të Tiranës.


Mes gjelbërimit e ajërit të pastër dhe larg zhurmës së qytetit, "Rezidenca Tulipan" ështe vila ideale për ju.

*Cmimi: 1600 Euro/m2*
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road