Prona

360,000 €

SUPER OKAZION, SHITEN 2 VILA 3+1 TEK, TURQUOISE MARINA, HAMALLAJ!

TURQUOISE MARINA, HAMALLAJ Durrës, Albania

Referenca: OZON4079

Turquoise Marina është një nga projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, e vendosur në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit.
Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për dizajn strukturor.
Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.
Brenda kompleksit lëvizja e tokës do të jetë e aksesueshme për mjete motorike, ndërsa lëvizja nga uji do të mundësohet me varka dhe motobarka, si dhe biçikleta uji.

Shërbimet:
-Aquapark
-Pishinë
-Port Detar
-Bar
-Restorant

Lehtësirat:
-Plazh privat
-Ankorim varkash
-Parkim i dedikuar
-Korsi biçikletash
-Ambiente sportive

Të dy vilat kanë një sipërfaqe fizike prej 131 m², të cilat janë të organizuara në:
*Kati i parë: Sallon i madh me kuzhinë , 1 Tualet dhe 1 Verandë.
*Kati i dytë eshte i organizuar në 3 Dhoma gjumi: 2 Dhoma matrimoniale, 1 Dhomë gjumi për fëmijë dhe 1 Tualet.
Sipërfaqja fizike: 131 m²
Sipërfaqja e oborrit: 207.38 m²
Sipërfaqja e verandës: 32 m²
Sipërfaqja e truallit: 290 m²

*Vilat janë në proces ndërtimi.

*Çmimi jepet okazion secila 360.000 Euro*

Mes gjelbërimit e ajërit të pastër dhe larg zhurmës së qytetit, ‘TURQUOISE MARINA’ ështe vila ideale për ju.
Për më shumë informacion ose nëe vizitë në rezidenc, na kontaktoni!

Informacion