Prona

600 € /Muaj

JEPET SALLON BUKURIE ME QERA, TEK KRISTAL CENTER!

Qendra Tregtare Kristal Center Tirana, Albania

Referenca: OZON4086

Informacione mbi objektin:
Sipërfaqe totale: 55m2
Duplex
Kati: 1-rë

Cilësime të tjera:
Salloni i bukurise ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në qëndrën tregtare Kristal Center.
Zona është mjaft e preferuar dhe me kalueshmëri të lartë.
Biznesi është i investuar deri ne detajin më të vogël me të gjitha pajisjet e nevojshme, me një mobilim unik dhe bashkëkohor.
Ofron të gjitha shërbimet e nevojshme si: parukeri, make up, manikyr, pedikyr, trajtime fytyre, masazhe si dhe gjithçka tjetër për tu ndier e bukur.

*Çmimi i qirasë: 600 Euro/muaj

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në sallon!

Informacion
Karakteristikat
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road