Prona

400 € /Muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, RRUGA NDRE MJEDA!

Rruga Ndre Mjeda Tirana, Albania

Referenca: OZON4117

Ky ambient me sipërfaqe 50m2, ndodhet në katin e parë, i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh si dyqan, zyrë, etj.
Pallati i ri dhe i aksesueshëm është i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizimi:
1 Ambient Open Space
1 Tualet

*Çmimi i qirasë: 400 Euro
Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Police
  • School
  • Bus Station
  • View to Road