Prona

200 € /Muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, RRUGA EGNATIA

Rruga Egnatia Durrës, Albania

Referenca: OZON4118

Ky ambient me sipërfaqe 23 m2, ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh si dyqan, zyrë, etj.
Pallati i ri dhe i aksesueshëm është i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizimi:
1 Ambient Open Space
1 Tualet

*Çmimi i qirasë: 200 Euro
Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • View to Road