Prona

400 € /Muaj

Jepet Ambient Biznesi Me Qira!

Rruga Kongresi Manastirit Tirana, Albania

Referenca: OZON4131

Ky ambient me sipërfaqe 80 m2, ndodhet në afërsi të Televizionit Klan, tek Rruga "Kongresi Manastirit", në katin e parë, i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh. Ambienti është prej 15 vitesh si market dhe pallati ku ai ndodhet është i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizimi:
1 Ambient Open Space
1 Tualet

*Çmimi i qirasë: 400 Euro
Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road