Prona

2,000 € /Muaj

Jepet Ambient Biznesi Me Qira!

Rruga Siri Kodra Tirana, Albania

Referenca: OZON4132

Ky ambient me sipërfaqe 240 m2, me vendodhje tek Rruga "Siri Kodra", zona e Ish Frigoriferit në katin e dytë është i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh: supermarket, call center, zyra, dyqane, etj. Ambienti është bosh dhe godina ku ai ndodhet është i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizimi:
1 Ambient Open Space
1 Tualet

*Çmimi i qirasë: 2000 Euro i diskutueshëm
Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road