Prona

3,000 € /Muaj

Jepet Me Qira Bar Kafe, Tek Ish Frigoriferi!

Rruga Siri Kodra Tirana, Albania

Referenca: OZON4133

Informacione mbi pronën:
Ky ambjent me sipërfaqe 300 m2 ndodhet tek Rruga "Siri Kodra", zona e Ish Frigoriferit, aktualisht në punë si Bar Kafe, totalisht i kompletuar.
Kati i 1-rë i një godine 2-katëshe buzë rruge.

• Organizohet në një ambient Open Space dhe një tualet.

*Çmimi për qira: 3000 Euro i diskutueshëm

Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • View to Road
  • Garden
  • City Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station