Prona

5,000 € /Muaj

Ambjent Biznesi Me Qira, Tek Siri Kodra

Rruga Siri Kodra Tirana, Albania

Referenca: OZON4134

Ky ambient me sipërfaqe 300 m2 kati i 1-rë dhe 240 m2 kati i dytë ndodhet tek zona e Ish Frigoriferit , godinë 2 -katëshe, aktualisht në punë kati i 1-rë si Bar Kafe totalisht i kompletuar dhe kati i 2-të ambjent bosh me të gjitha instalimet elekrike.
Godina ku ai ndodhet është i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme, e përshtatshme për një sërë aktivitetesh: supermarket, zyra, dyqane, etj.

*Çmimi i qirasë: 5000 Euro i diskutueshëm
Na kontaktoni për më shumë informacion!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road