Prona

170,000 €

Shitet Zyrë Tek Sheshi Willson

Sheshi Willson Tirana, Albania

Referenca: OZON4145

Informacion mbi pronën:
Zyra ka një sipërfaqe 55m2, ndodhet në katin e 2-të në një qendër biznesi.

Organizohet në:
1 Zyrë
1 Tualet

Cilësime te tjera:
Ambienti është me parket dhe kondicioner.

Cmimi: 170.000 Euro
Për më shumë informacion ose një vizitë në zyrë, na kontaktoni!

Informacion