Prona

120,000 €

Shitet Apartament 1+1+1 Studio Në Myslym Shyr !

Rruga Myslym Shyri Tirana, Albania

Referenca: OZON4173

Apartamenti 1+1+1 studio ose dhomë e vogël që mund të përshtatet për fëmijë i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, Myslym Shyr me sipërfaqe totale 68m², ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues, e rikonstrukturuar totalisht. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne, me parket, kondicioner dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Përmbajtja e ambientit:
- Sallon Ndenje
- Kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Studio ose dhomë e vogël për fëmijë
- Tualet


Cilësime të tjera:
-Pallat ekzistues
-Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

*Çmimi:120000 Euro

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station