Prona

800 € /Muaj

Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Kompleksi Arlis!

Rruga Dibrës, Farmacia 10 , Albania

Referenca: OZON4182

Apartamenti 2+1 është i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, pranë Farmacisë nr.10, në afërsi të spitaleve me sipërfaqe totale 115 m², ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i sapo mobiluar në mënyrë moderne, me parket, kondicioner dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Përmbajtja e ambientit:
- Sallon Ndenje
- Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Tualete

*Çmimi: 800 Euro/Muaj i diskutueshëm

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road