Prona

260,000 €

Shitet Apartament 1+1+2 Garsoniere Tek Mine Peza!

Rruga Mine Peza Tirana, Albania

Referenca: OZON4192

Apartamenti me sipërfaqe totale 108 m² është i ndarë në apartament 1+1+ 2 garsoniere me një certifikatë pronësie, i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, Rruga Mine Peza afër qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues, i mobiluar në mënyrë moderne, me parket, kondicioner, aktualisht në përdorim si Airbnb duke e kthyer në një mënyrë të mirë investimi dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Përmbajtja e ambientit:
-3 Sallon Ndenje, kuzhinë
-3 Dhomë gjumi
-3 Tualete

Cilësime të tjera:
-Pallat ekzistues
-Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

*Çmimi:260000 Euro

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Airport
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road