Prona

174,000 €

Shitet Apartament 2+1 pranë Square 21!

Tirana, Albania

Referenca: OZON4603

Ky është një apartament 2+1 me sipërfaqe totale 87m²,për shitje i pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe të mirëmbajtur.

Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•2 Dhoma gjumi
•Tualet

Cilësime të tjera:
•Është ideal për çiftet ose familjarët që kërkojnë të jetojnë në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.
•Apartamenti është i investuar, duke filluar që nga instalimet hidraulike dhe elektrike, dritare termike, elektroshtepiake të markave më cilësore, etj,.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

*Çmimi 174 000€
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion