Prona

181,900 €

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KODRA E DIELLIT !

Kodra e Diellit , Albania

Referenca: OZON2895

Shitet apartament 3+1+1 tek Kodra e Diellit .
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 109.19 m2 .
Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 93.24m2, dhe siperfaqe e perbashket 15.95m2
Organizohet ne 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi , 1 tualete .
Apartamenti ka dy post parkime.
I pozicionuar ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor .
Apartamenti eshte i pamobiluar
Orientimi , Lindje , .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Cmimi : 181.900 Euro, bashke me dy post parkimi
Per me shume informacion na kontaktoni !

Informacion