Prona

420,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE 4 KATESHE, PRANE PORTIT TE DURRESIT!!!

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Al , Albania

Referenca: OZON3317

SHITET SHTEPI PRIVATE 4 KATESHE, PRANE PORTIT TE DURRESIT!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 980 m2,
Siperfaqe neto: 800 m2.
Organizimi:
Kati i pare
eshte garazhd,
Kati I dyte eshte I mobiluar, ka 2 dhoma gjumi, opened kitchen, dhe nje tualet,
Kati i trete jan pllakat e shtruara, ka 2 dhoma gjumi, njera dhome gjumi ka banjo attached, sallon dhe nje tualet,
Kati i 4-te eshte fasade.
Ka dhe papafingo.
Cilesime te tjera:
I mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Me dokumente te rregullta pronesie.
Cmimi: 420.000 EURO
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion