Prona

800 € /Muaj

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS, DON BOSKO!

Don Bosko Tirana, Albania

Referenca: OZON3562

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe bruto: 110 m2

Ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati te ri, me ashensor.
Orientim: Veri-Perendim.

Organizohet ne:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
2 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne , i pabanuar me pare dhe ndodhet ne nje prej komplekseve me te kerkuara te zones se Don Boskos.
Njeri prej tualeteve eshte me dritare.

Cmimi: 800 € / muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Train Station
  • Fire station
  • Police
  • Hospital
  • School