Prona

300 € /Muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK ALI DEMI!

Ish Markata e Ali Demit Tirana, Albania

Referenca: OZON3565

Siperfaqe totale: 56 m2.
Organizimi:
1 Open Space,
1 Tualet.

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim.
Mundesi per aktivitetete ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.
Pallat I ri dhe I aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 300/Muaj Euro
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • CountrySide
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Mountain