Prona

600 € /Muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 AFER KOMPLEKSIT DELIJORGJI!

KOMPLEKSI DELIJORGJI Tirana, Albania

Referenca: OZON3635

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe bruto: 110 m2
Ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati te ri, me ashensor.
Orientim: Jug-Perendim.

Organizohet ne:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti eshte i arreduar me nje mobilim normal, dhe ndodhet afer nje prej komplekseve me te kerkuara te zones se Tiranes.
Eshte i sapo mobiluar.
JEPET PER ZYRA DHE PER BANIM.

Cmimi: 600 €/muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road