Prona

700 € /Muaj

JEPET VILA PER QIRA DITORE, NE PALASE, DHERMI!

Palas Vlorë, Albania

Referenca: OZON3660

Informacion mbi pronen:
-Apartamentet ju ofrojne nje pamje te mrekullueshme dhe te menjehereshme nga deti.
-Cmimet variojne ne:700-800euro gjate javes dhe 850-950euro ne fundjave.

Organizimi:
-Sallon+Kuzhine
-3 Dhoma gjumi
-1 Korridor shperndares
-3 Tualet.
-1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamente te vecuara, jo ne pallate.
Jepen totalisht te mobiluara ne menyre mjaft moderne dhe komode.
Ndodhen ne nje nga zonat me te kerkuar.

Cmimi i apartamentit: 700-800 Euro/DITA
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Dish Washer
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • View to Sea
  • Garden
  • Swimming Pool