Prona

1,500 € /Muaj

JEPET ME QIRA SUPER VILE 3-KATESHE ME PISHINE PERSONALE, TEK KODRA E DIELLIT!

Kodra e Diellit 2 Tirana, Albania

Referenca: OZON3874

Informacion mbi pronen:
Vila eshte 3 kate me siperfaqe ndertimi 300 m2.
Siperfaqe verande 40 m2.

Organizimi:
2 Sallone,
1 Kuzhine bashke me ambientin e ngrenies,
4 Dhoma gjumi,
6 Tualete,
1 verande gjigande,
1 Pishine.

Cilesime te tjera:
Vila disponon sistem kondicionimi ne cdo kat dhe ambient.
Permban pishine personale.
Vila jepet pjeserisht e mobiluar, me nje mobilim shume bashkekohor, hapesire mjaft e bollshme per banim.

Cmimi per qira: 1500 Euro/muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • View to Road
 • Garden
 • Swimming Pool