Prona

400 € /Muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK KOPSHTI BOTANIK!

Kopshti Botanik Tirana, Albania

Referenca: OZON4050

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale:118m2
Kati i 1-rë banim

Organizimi:
•Sallon +Kuzhinë
•3 Dhoma Gjumi,
•1 Tualet.


Cilësime të tjera:
-Apartamenti ka planimetri të rregullt dhe hapësira të bollshme
-Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.


Çmimi per qira:400€/muaj
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road