Prona

350 € /Muaj

JEPET DYQAN ME QIRA TEK SPITALI I PEDIATRISË, TIRANË!

Rruga Besim Zyma, Spitali QSUT Tirana, Albania

Referenca: OZON4083

Ky ambient me sipërfaqe prej 40 m2 ndodhet në katin 0 të një ndërtese pranë Spitalit të Pediatriasë, Tiranë.
Është organizuar në hapësirë të hapur me tualet, dhe është i përshtatshëm për zyra, klinika, dyqane dhe më shumë.

*Çmimi është 350 Euro në muaj.


Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në objekt.

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road