Prona

1800€/ m2

SHITET SUPER VILË ELITARE ,NË KOMPLEKSIN E OLIVE PARKUT!

Olive Park, Sauk Tirana, Albania

Referenca: OZON4096

Olive Park, një kompleks rezidencial ku ndërthuret vendndodhja perfekte, cilësia superiore e ndërtimit dhe arkitektura moderne, mes gjelbërimit e ajërit të pastër dhe larg zhurmës së qytetit, ‘Olive Park’ është vila ideale për ju.

Detaje të vilës:
Vila ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 573.6 m2 dhe sipërfaqe parcele 1120 m2 .
Sipërfaqe parkimi 43 m2 dhe sipërfaqe tarrace 84.65 m2.
Ndërtimi i saj është 2 katësh mbi tokë dhe 1 kat nëntokë.

Organizimi:
Kati përdhe ka sipërfaqe 188.2 m2 dhe pozicionohen ambjentet e kantinës, një lavanteri dhe një tualet.
Kati 0 ka sipërfaqe 175 m2 dhe organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhinë , 2 tualete , 1 dhomë gjumi, nga ambjentet e së cilave mund të aksesohen lehtësisht me anë të vetratave për në kopësht dhe pishinë.
Kati 1 ka sipërfaqe 210 m2 dhe përfshin zonat e natës, tre dhoma gjumi dhe 2 tualete, dhoma matrimoniale përfshin ambjentin e fjetjes dhe një tualet.

Cilësime të tjera:
-Hyrja e makinave dhe e këmbësorëve bëhet nga rruga e sipërme e brezit.
-Pishina plotëson peisazhin e gjelbërt të kopështit, duke u konturuar nga veshja e pllakave të gurit.
-Ofrohet monitorimi me kamera e të gjithë rrethimit ,mjediseve të përbashkëta dhe siguri prej policëve privat.
-Lavanderi dhe shërbim pastrimi.
-Internet me shpejtësi të lartë dhe akses WiFi.*Çmimi i vilës është: 1800 euro/m2
*Çmimi i parcelës është: 150 euro m2

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Alarm
 • Central Vacuum Cleaning System
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • Terrace
 • Garden
 • Swimming Pool