Prona

1800€/ m2

OLIVE PARK , SHITET SUPER VILË ELITARE!

Olive Park, Sauk Tirana, Albania

Referenca: OZON4099

Olive Park, një kompleks rezidencial ku ndërthuret vendndodhja perfekte, cilësia superiore e ndërtimit dhe arkitektura moderne, mes gjelbërimit e ajërit të pastër dhe larg zhurmës së qytetit, ‘Olive Park’ është vila ideale për ju.

Detaje të vilës:
Vila ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 402.9 m2
Ndërtimi i saj është 2 katësh mbi tokë dhe 1 kat nëntokë.

Organizimi:
Kati përdhe -1 ka sipërfaqe 149.7 m2 dhe pozicionohen ambjentet e kantinës, depos dhe një tualet.
Kati 0 ka sipërfaqe 123.2 m2 dhe organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhinë , 1 tualet , 3 dhoma nga ambjentet e së cilave mund të aksesohen lehtësisht me anë të vetratave për në kopësht dhe pishinë.
Kati 1 ka sipërfaqe 130m2 dhe përfshin zonat e natës, tre dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Cilësime të tjera:
-Pishina plotëson peisazhin e gjelbërt të kopështit, duke u konturuar nga veshja e pllakave të gurit.
-Lavanderi dhe shërbim pastrimi.
-Internet me shpejtësi të lartë dhe akses WiFi
-Monitorimi me kamera e të gjithë rrethimit dhe mjediset e përbashkëta.

*Çmimi i vilës është: 1800 euro/m2


Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Alarm
 • Central Vacuum Cleaning System
 • Fire Door
 • Air Conditioning
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • Terrace
 • Garden
 • Swimming Pool