Prona

139,500 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KRYQËZIMI I INXHINIERISË SË NDËRTIMIT, MBI BAR OSLON

KRYQËZIMI I INXHINIERISË SË NDËRTIMIT Tirana, Albania

Referenca: OZON4111

Ky apartament 2+1 është në gjendje shumë të mirë, në dispozicion për t'u shitur në Tiranë.
Është bosh, i lyer dhe i shtruar me parket.
Ndodhet në kat të 4-ërt të një pallati ekzistues, pa ashensor.

Detaje të Pronës:
Sipërfaqe totale: 65.8 m2
Sallon+ Kuzhinë
2 dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Zona e vendndodhjes është një nga më të preferuarat në Tiranë.

*Çmimi: 139,500 €

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në pronë!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • Bus Station
  • View to Road