Prona

300 € /Muaj

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, RRUGA HOXHA TAHSIM

Rruga Hoxha Tahsim Tirana, Albania

Referenca: OZON4112

Detajet e Pronës:
Shtëpi private 1-katëshe, në afërsi të Restorant Triss
Sipërfaqe: 90 m2


Struktura:
•Sallon dhe Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
• Oborr
•Tualet

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar, hera e parë qe jepet me qira.
Lokalizuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shume pranë stacionit të autobuzave te Unazës dhe Porcelanit.
Preferohen familjarë.


*Çmimi i qirasë: 300 euro/muaj.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road