Prona

1100€/ m2

Në Shitje Apartament 2+1 Tek Kompleksi Urban Planning!

Bulevardi i Ri Kashar Tirana, Albania

Referenca: OZON4124

Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 2+1, me sipërfaqe totale 102.2 m2 nga të cilat 88.7 m2 janë sipërfaqe neto dhe 13.5 m2 janë të përbashkëta.
Kompleksi dallohet për punimet tepër cilësore duke filluar nga fasada e ventiluar, instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllakë ose parket, dritaret dopioxham termike të paijsura me grila, hapësira të gjelbërta përreth kompleksit.

Përmbajtja e Ambientit:
-Sallon me Kuzhinë
-2 Dhoma gjumi
-1 Tualet
-Ballkon
-Kati i 9-të banim

Cilësime të tjera:
-Apartamenti shitet i pa mobiluar.
-Kompleksi është në fazë pllakash, përfundon në shkurt 2024.

*Çmimi: 1100 Euro/m2

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road
  • Garden