Prona

400 € /Muaj

Shitet Ose Jepet Me Qira Ambjent Në Afërsi Të Rrugës Së Barrikadave!

Rruga e Barrikadave , Albania

Referenca: OZON4208

Informacione mbi pronën:
Ambjenti me sipërfaqe 42 m2 është i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në afërsi të Rrugës së Barrikadave, afër qendrës. Ambjenti ndodhet në katin zero të një pallati ekzistues, bosh, i cili mund të vihet në përdorim si garsoniere ose për Airbnb, zyrë duke e kthyer në një mënyrë të mirë investimi dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Përmbajtja e ambientit:
1 Ambient Open Space

Cilësime të tjera:
-Pallat ekzistues
-Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

*Çmimi: 70.000 Euro
*Qira 400 Euro/ Muaj

Për më shumë informacion ose një vizitë në ambjent, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road