Prona

82,305 €

Ofrohet Apartament 2+1+2 për Shitje në Kompleksin Univers City, Pranë QTU-së!

Univers City Tirana, Albania

Referenca: OZON4482

Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.

Ideuar për të gjithë njerëzit, për çdo nevojë, plotësimi i së cilës rrit cilësinë e jetesës së gjithsecilit, Univers City është qyteza e re që po krijohet brenda Tiranës.

Informacione mbi pronën
-Sipërfaqe totale:91.45 m²
-Sipërfaqe banimi: 77.70 m²
-Sipërfaqe përbashkët: 13.75 m²
-Kati i 1-rë banim

Organizohet në:
- Sallon
- Kuzhinë
- 2 Dhoma Gjumi
- Tualet
- Ballkon

Çmimi 82305 €

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Informacion