Prona

350 € /Muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KAVAJES!

RRUGA E KAVAJES Tirana, Albania

Referenca: OZON16

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KAVAJES!

Siperfaqe totale: 24 m2.

Organizimi:

1 Sallon Open Space,

1 Tualet.

Ambienti ndodhet ne katin 0 banim.

Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.

Ambienti eshte me fasade xhami.

Pallat i ri dhe i aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!

Cmimi: 350 Euro/muaj

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion