Prona

500 € /Muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ VERANDE, TEK KOMPLEKSI KONTAKT!

Rruga 21 Dhjetori Tirana, Albania

Referenca: OZON17

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe bruto: 108 m2,

Ndodhet ne katin e 2-te banim.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Korridor shperndares,
1 Tualet,
1 Ballkon

Cilesime te tjera:
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore,
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe e qete.
Cmimi: 500 Euro/muaj

Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion