Prona

500 € /Muaj

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2 DHE POST-PARKIMI, NE FRESK!

Fresku Tirana, Albania

Referenca: OZON30

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe apartamenti: 165 m2,

Ndodhet ne katin 5-te banim, i fundit.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
3 Dhoma gjumi,

1 Korridor shperndares,

2 Tualete,
1 Ballkon/Verande.

Cilesime te tjera:

Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Apartamenti ka sistem qender ngrohje dhe panel diellor.

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
*Perfshihet ne cmim me apartamentin dhe nje post-parkimi*

Cmimi per qira: 500 Euro

Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • CountrySide
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Mountain
  • Terrace