Prona

215,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE, PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR!!!

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkia , Albania

Referenca: OZON3339

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE, PERBALLE SHKOLLES SE BASHKUAR!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe ndertimi: 168 m2.
Siperfaqe totale: 336 m2.
Organizimi:
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
3 tualete per cdo dhome.
1 korridor shperndares
Kati i pare ka dy biznese me qira, nje magazine dhe nje dyqan,
Kati I dyte eshte I mobiluar, ka 3 dhoma gjumi, nje living room, dhe 3 tualete.
Shtepia ka 2 ballkone dhe 1 verande.
Cilesime te tjera:
Totalisht i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Me dokumente te rregullta pronesie.
Cmimi: 215.000 EURO (i diskutueshem)
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion