Prona

500,000 €

SHITET APARTAMENT LUXURY 2+1, TEK “JOY RESIDENCE”!!!

TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municip , Albania

Referenca: OZON3410

SHITET APARTAMENT LUXURY 2+1, TEK “JOY RESIDENCE”!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 167.3 m2,
Kati i dyte i nje vile.
Orientim Jug-Lindje.
Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
2 tualete,
1 ballkon + verande.
Cilesime te tjera:
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre mjaft moderne.
Jepet bashke me postparkim.
Zona ne te cilen ndodhet ka akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes, duke ju ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi per shitje: 500.000 Euro.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion