Prona

400 € /Muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E THESARIT, FRESK!

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, , Albania

Referenca: OZON3516

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E THESARIT, FRESK!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqja Totale: 120 m2.
Kati i 5-te banim.
Organizmi:
Ambient Ndenje+ Ambient Gatimi.
1 Korridor shperndares.
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon & 1 Verande.
Cilesime te tjera:
Pallat i ri, me ashensor.
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Zona ku ndodhet pallati eshte e qete dhe e aksesueshme nga te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Çmimi: 400 Euro/muaj.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion