Prona

180,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+2, TEK MYSLYM SHYRI!

Myslym Shyri Tirana, Albania

Referenca: OZON3629

Informacion mbi pronen:
-Siperfaqe bruto: 121 m2
-Kati i 2-te banim.

Organizimi:
-Sallon+Kuzhine
-4 Dhoma gjumi
-1 Korridor shperndares
-2 Tualete
-1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Pallat i ri, me ashensor.
Shitet i mobiluar.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka akses te menjehershem me qendren.
Cmimi i apartamentit: 180.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Fire station
  • Police
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road