Prona

240,000 €

SHITET VILE LUKSOZE, TEK DON BOSKO!

Don Bosco Tirana, Albania

Referenca: OZON3707

Shitet vile luksoze, ne Don Bosko. Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi dhe oborr.
Organizimi:

-Kati 0: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe oborr,
-Kati 1: 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.


Siperfaqet:
Ndertimi mbi toke: 240m2
Oborri: 50 m2

Cilesime te tjera:
Vila eshte totalisht e investuar.
Vila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, qe ofron qetesi dhe siguri maximale. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe lehtesisht e aksesueshme per zonat urbane dhe interurbane te Tiranes. Mundesi e mire investimi.

Cmimi: 240.000 Euro

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Fire station
  • Bus Station
  • View to Road