Prona

450 € /Muaj

JEPET APARTAMENT NE FAZE MOBILIMI 1+1+VERANDE, TEK ZGJATIMI I KODRES SE DIELLIT 1!

Zgjatimi i Kodra e Diellit 1 Tirana, Albania

Referenca: OZON3868

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe e apartamentit: 70 m2,
Siperfaqe verande: 40 m2.
Kati i pare banim.

Organizimi:
•Sallon+Kuzhine
•1 Dhoma Gjumi
•1 Tualet.
•1 ballkon.

Cilesime te tjera:
-Pallati i ri, me ashensor.
-Apartamenti jepet i mobiluar, aktualisht ne faze mobilimi dhe pastrimi.
-Apartamenti disponon nje verande gjigande.
-Hapesire mjaft e bollshme per familje.

*Cmimi: 450€/muaj (i diskutueshem)*
Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • View to Road
 • Terrace