Prona

100,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE +TRUALL NE FARKE TE MADHE !

Farkë e Madhe, Tirana Municipality, Tirana County, , Albania

Referenca: OZON2341

Shitet shtepi private + truall ne Farke te Madhe .
Siperfaqe ndertimi 90 m2 dhe siperfaqe trualli 550 m2 , nga te cilat 250 m2 jane me dokumetacion te rregullt hipotekor dhe 300 m2 jane ne proces legalizimi .
Mundesi shume e mire investimi .
Mundesi nderrimi me apartament 2+1 ( ndertim i ri )
Cmimi : 100.000 Euro ( I padiskutueshem )
Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni !
 

Informacion