Prona

160,000 €

SHITET AMBIENT ZYRASH TEK MYSLYM SHYRI!

Myslym Shyri Tirana, Albania

Referenca: OZON24

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe bruto: 90 m2,

Ndodhet ne katin e dyte.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Korridor shperndares,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti eshte i kthyer ne ambinet biznesi.
Ambienti jepet si ne foto.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe e qete, gjithashtu ju jep akses me cdo zone te Tiranes.
Cmimi: 160.000 Euro

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!!

Informacion