Prona

300 € /Muaj

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Fresku!

Fresku Tirana, Albania

Referenca: OZON4497

Informacione mbi pronën:
Apartamenti me sipërfaqe 70 m2 me vendodhje tek Fresku, në katin e 2-të, jepet totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe të gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Apartamenti ndodhet shumë pranë stacionit të urbanit të Porcelanit dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Organizimi:
•1 Dhomë ndenje
•1 Kuzhinë
•1 Dhomë Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
*Çmimi: 30.000 All /muaj

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road