Prona

950€/ m2

SHITEN TIPOLOGJI APARTAMENTESH 3+1+2 TEK "CASA ITALIA"!

Laprak, Rruga 29 Nentori Tirana, Albania

Referenca: OZON3615

"Tirana Entry 2"
Sipërfaqja totale e ndërtimit: 50.000 m2.
Projekti zhvillohet ne 5 godina, ndodhen pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane.
Funksioni: Hotel, Rezidencial & Komercial
Realizimi i projektit te nje kompleksi me 5 godina banimi dhe sherbime duke perfshire dhe hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore.
Rruga kryesore e lidh kompleksin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.
Disponojmë tipologji Apartamentesh 3+1+2 me siperfaqe:

1. SIP. Apartamentit 93.1 m².
SIP. Perbashket 16.6 m².
SIP. Totale 109.8 m²

2. SIP. Apartamentit 98.3 m².
SIP. Perbashket 17.7 m².
SIP. Totale 116 m²
Ndodhen ne katin e 3-te, 4-te dhe i pare banim.

Organizmi:
1 Sallon+Kuzhine.
1 Korridor Shperndares.
3 Dhoma Gjumi.
2 Tualet.
1 Ballkone.

Aktualisht jane ne faze karabinaje.
Ndodhet ne nje Kompleks me 5 godina 6 dhe 8 kate, me 1 kat parkim nentoke dhe 1 kat shërbim.
Kompleks i aksesueshëm nga te gjitha facilitetet e nevojshme.
Mundesi e mire investimi.
Cilesi e larte punimesh me cmim te leverdisshem...

Cmimi 950 €/m². (Mundesi pagese me keste)
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • Bus Station